Nevypadají vaše kancelářské židle už tak, jako jste si je poprvé přivezli a následně sestavili ve vašich kancelářích? Pokud mají již ošuntělý povrch nebo pojízdná kolečka již nefungují tak správně, jako by měla, na našem e-shopu si můžete vybrat z různých doplňků k tomuto sedacímu kancelářskému nábytku. Sice si můžete vyměnit staré kancelářské židle za ty nové, ale určitě všichni víme, že pokud jsme na nějaký kousek nábytku zvyklí, jen tak se jej zbavit nechceme. Objednejte si proto nové potahy sedadel nebo změňte polstrování těchto židlí. Kromě náhradních loketních opěrek nebo koleček, zde naleznete i náhradní doplňky, jako jsou opěrky hlavy, různé písty nebo praktické područky. Pečujte o své zdravé záda a celé tělo s našimi luxusními židlemi a rohovými kancelářskými stoly.

Zobrazeno 1 z 1 Produktů

Které příslušenství si mám k židlím pořídit?

Zvyšte a vylepšete vzhled svých kancelářských židlí ale i celé místnosti pomocí jejich dokonalých příslušenství. Vybírat můžete z opravdu široké škály možností, od klasických polstrovaných koženkových područek až po různé druhy stupaček, které ocení zejména vaše unavená chodidla po dlouhém dni sezení v práci. Kolečka pro kancelářské židle vám navíc zvýší jejich manévrovatelnost a také výšku samotných sedadel. Pokud si nepřejete, aby se váš zbrusu nový koberec nebo plovoucí podlaha zničila, pak se vám budou rozhodně hodit i speciální podložky pod židle, které zabrání nadměrnému opotřebení podlah.

V této části najdete veškeré příslušenství ke kancelářskému sedacímu nábytku, které si jen sami umíte těžko představit. Jelikož víme, že sehnat takové nové či zánovní područky nebo kolečka pod židle je velmi těžké, připravili jsme si pro vás hned několik jejich variant, ať už vlastníte konferenční židle nebo také sedátka bez područek.

Předejděte různých zdravotním problémům spojeným se špatným postavením vašeho těla a zejména zad při dlouhém sezení na špatných židlích či dokonce v nevhodných polohách. Na našem e-shopu si jednoduše ke svým novým kancelářským židlím můžete pořídit i různé doplňky, díky kterým budou ergonomické a praktické.