Cena

Jídelna je místem, kde se střetává rodina k výbornému jídlu a konverzaci. Je to však místnost, kterou nenajdete v každé domácnosti. Většinou v bytech roli jídelny přebírá kuchyně. To však vůbec nevadí. Ať už máte jídelnu, nebo ne, u nás si vyberete vhodný jídelní nábytek přesně na míru.

Zobrazeno 15 z 2128 produktů

Který jídelní nábytek zvolit?

Jídelna je společný prostor, kde si můžete odpočinout s přáteli a strávit večer rozhovorem o událostech dne. Je tedy důležité, abyste se v ní cítili dobře. A k tomu vám pomůže kvalitní nábytek. Při zařizování jídelny či jídelního koutu je důležité nejen pohodlí, ale i vzhled, kterého chcete docílit. Proto nabízíme nábytek různých materiálů a vzhledů, z kterých můžete vybírat.

Vytvořte si jídelní prostor, který jste vždy chtěli, pomocí rohové lavice. Že jsou rohové lavice staromódní? Kdepak. I dnes jsou velmi oblíbeným a praktickým nábytkem nejen v jídelně, ale i kuchyni. K lavici je vhodné zvolit dostatečně velký jídelní stůl, u kterého může zasednout celá rodina či přátelé. Pokud si stále nejste jistí rohovou lavicí, nevadí. Můžete si zvolit klasické jídelní židle. Dřevěné židle s podsedáky nebo kovové jídelní židle? Výběr je jen na vás.

Samozřejmě stůl a židle v jídelně nejsou všechno. Do jídelny patří i jídelní nábytek, který se stane praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti. Výborným úložným prostorem se pyšní jídelní skříně či komody. Jednoduše pojmou talíře, skleničky nebo příbory. Můžete si u nás pořídit například i servírovací vozík. Nejen že vypadá jako ze stránek magazínu, ale i výborně poslouží například při rodinných oslavách.