Cena

Že byly komody moderní již dávno? Kdepak. I dnes jsou velmi oblíbeným kusem nábytku, který je nejen praktický, ale i vkusný. Komody přinesou do vašeho domova nový prvek designu, který zaujme na první pohled.

Zobrazeno 15 z 1304 produktů

Kterou komodu si vybrat?

Náš výběr komod je velmi rozmanitý. Ať už hledáte komodu za pouhým účelem schovat věci před zvědavými oči, nebo komodu, která doplní interiér vaší ložnice, u nás si zajisté najdete to pravé ořechové. Vyberte si z různých barev, tvarů a velikostí a vždy dodejte své domácnosti nový vzhled. Máme širokou škálu od jednoduchých po extravagantní komody; najde se tu něco pro každého.

Do elegantního obývacího pokoje se budou hodit nízké komody v šedé barvě. Kromě klasických zásuvek mají také poličky, na které můžete umístit například knihy. Pokud si toužíte zútulnit obývák, pak byste měli sáhnout po komodách z dubu nebo buku. Jste nadšenci pro ekologii? V nabídce máme komody z recyklovaného dřeva, které vás zajisté potěší.

Komody se nehodí pouze do ložnice nebo obývacího pokoje. Jsou praktickým pomocníkem například i v jídelně. A právě přímo do jídelny se hodí naše komody, které jsou z části i příborníkem. Vrchní zásuvky slouží k úschově příborů, takže je můžete mít ihned po ruce. Do spodní části pak můžete uložit jakékoliv jiné předměty či nádobí.