Loading...

Kamenná prodejna

Kde to je?

Naše kamenná prodejna se nachází vedle malebného parčíku přímo v historickém centru města Plzně na adrese Goethova 287/4. V okolí naleznete spoustu příjemných kaváren a vkusných pohostinství, která nabízejí to nejlepší z české i světové kuchyně. Zároveň je v blízkém okolí nesčetně volnočasových a večerních zařízení, kde se můžete věnovat kultuře, hudbě, tanci, sportu, gastronomii, či jiným kratochvílím. V případě potřeby je přímo naproti prodejně situovaný jeden z největších bankovních domů. V okolí se pravidelně dějí různé společenské akce, které vnášejí bujarý život do těchto míst - lidé se zde velmi rádi setkávají díky příjemnému prostředí s neopakovatelným panoramatem, které tvoří majestátní historické budovy lemované rozlehlými parky. 

Co tam najdu?

Na prodejně naleznete kompletní nabídku zboží, které zahrnuje kosmetiku, potraviny, oblečení, výrobky ze sušeného konopí, široký výběr kuřáckých potřeb a jejich příslušenství. Snažíme se do našeho sortimentu zařadit co možná nejvíc produktů, které jsou přímo vyrobené z konopí nebo alespoň souvisejí s jeho zpracováním. To znamená, že kromě hotových výrobků zde najdete i různé příslušenství na výrobu vlastních konopných produktů, jako jsou mastě, oleje, konopné extrakty nebo koncentráty. Můžeme se také pochlubit nejširším výběrem konopných květů. Spolupracujeme s několika zahraničními dodavateli, nicméně se zaměřujeme i na tuzemský trh. Proto u nás najdete konopné květy, které byly vypěstované na Kanárských ostrovech, ve Švýcarsku, Rakousku, ale také na Moravě, v jižních Čechách, či v okolí Plzně. Své dodavatele si pečlivě vybíráme, a to nejen podle kvality, ale také podle způsobu jednání. Obklopujeme se těmi, kteří za konopím nevidí jen prostý byznys, ale věří v jeho užitek.  

Jak se tam dostanu? 

Pěšky, na kole, skejtu, bruslích, longboardu, koloběžce a na létajícím koberci je pravděpodobně nejsnazší způsob. Bohužel zde není situace s parkováním nijak vlídná a návštěvníci, kteří zvolí automobilový způsob dopravy tak často narazí. Pokud jste zdaleka, doporučujeme návštěvu prodejny spojit s celým výletem a auto tak nechat v některém z parkovacích domů, které jsou v okolí centra. 

Naštěstí jsou v okolí prodejny zastávky linek městské hromadné dopravy, které jezdí nejdéle každých 10 minut. Konkrétně do zastávky Goethova, která je 100m od obchodu, míří linky 13, 20, 27, 33 a 40. Hned za rohem, v ulici Americká je jedna z nejfrekventovanějších zastávek, kam míří trolejbusy křižující celé město. Zde najdete linky 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 a 17, které vás zároveň dopraví na autobusové nebo vlakové nádraží.

 

Pokud byste měli jakékoli otázky ohledně prodejny, nákupu na prodejně či dopravě, neváhejte nás kontaktovat na shop@cannaland.cz, nebo se podívejte na blok s často kladenými otázkami, třeba najdete odpověď právě tam.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu, brzy na shledanou.

TEAM CANNALAND