Dokážete si představit, že byste museli u jídelního stolu stát a jíst? Pravděpodobně ne. Proto jsou jídelní židle klíčovým prvkem v každé kuchyni nebo jídelně. Vám jen zbývá si vybrat ty ideální židle do vaší domácnosti.

Zobrazeno 32 z 1496 Produktů

Jak na výběr jídelních židlí?

Jídelní židle přicházejí v široké škále stylů, barev a designů. Všechny mají stejný účel, kterým je přinést vám pohodlí k dobrému obědu nebo večeři. Po dlouhém dni v práci nebo škole si chcete v pohodlí vychutnat s rodinou společnou večeři. A k tomu vám pomohou naše jídelní židle.

Zkoušeli jste někdy sedět v křesle? Jídelní židle s područkami posouvá každé jídlo na novou úroveň. Poskytne vám místo, kde si můžete odpočinout, takže můžete dojíst jídlo, poklábosit si a přitom si užít příjemnou atmosféru u stolu. Od naší židle s elegantním čalouněním a nožičkami můžete očekávat nadstandardní pohodlí.

Dřevěné židle jsou vyrobeny z pevných přírodních materiálů a mnohé mají retro a vintage styl. Při výrobě těchto židlí je nejčastěji používaným materiálem dřevo. Díky krásnému zrnění a barevným variacím je každá židle jedinečná. Dřevěné židle jsou pevné, stabilní a nadčasové. Hodí se téměř do každé kuchyně a nemůžete s nimi nic pokazit. Doporučujeme sáhnout po židlích z dubu, ořechu nebo buku.