Cena

Tito pomocníci do vašich pracoven a kanceláří jsou malí, kompaktní, a navíc velmi praktičtí. Pokud je navíc zrovna nepotřebujete, dají se perfektně zasunout pod vaše pracovní stoly, a navíc nezaberou žádné místo navíc. Pokud již dlouho toužíte po velkém úložném prostoru, který vám vaše stoly neposkytují, pak do pracovních kontejnerů na kolečkách umístíte různé typy kancelářských příslušenství, školních potřeb a mnoho dalšího. Nabízíme vám širokou nabídku těchto kontejnerů v různých provedeních a barvách, takže si vždy můžete vybrat takový kancelářský nábytek, který bude odpovídat celkovému stylu vaší pracovny. Skříňky jsou navíc vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržené přesně tak, aby splňoval všechny vaše skladovací potřeby. Doplňte svou kancelář i o pracovní stoly nebo křesla.

Zobrazeno 3 z 3 produktů

Sconto Kontejner SALMIN -21%

Sconto Kontejner SALMIN

1 699 Kč 2 159 Kč
Sconto Pojízdný kontejner 219899 -26%

Sconto Pojízdný kontejner 219899

3 699 Kč 4 999 Kč
Sconto Kontejner BÁRA SC 207 -40%

Sconto Kontejner BÁRA SC 207

1 919 Kč 3 199 Kč

Kam kancelářské kontejnery umístit?

Kancelářské kontejnery, které jsou určeny k vašim nejenom rohovým pracovním stolům doplňují a zároveň modernizují váš pracovní prostor. Lze je snadno umístit do kterékoliv části kanceláře, ať už se rozhodnete tedy pro jejich postavení vedle nebo před samotné dřevěné nebo skleněné stoly. Pokud navíc hledáte kancelářské kontejnery, které byste si mohli dokonale přizpůsobit svým požadavkům, tak i takové u nás naleznete. Převážná většina z těchto kancelářských skříněk disponuje praktickými dřevěnými policemi nebo dvířky, pro snadnější manipulaci. Vybírat tyto kousky můžete hned z několika různých materiálů, jako je kvalitní dřevo nebo kov v odlišných barvách, které ladí s vaším pracovním prostředím.

Udělejte svůj pracovní koutek mnohem pohodlnějším a funkčnějším právě díky kontejnerům na kolečkách. Tyto skříňky lze použít také jako úložné řešení pro dokumenty, psací potřeby či jiné důležité prvky. Naše široká škála produktů uspokojí vaše preference bez ohledu na to, zda hledáte malé nebo velké pracovní stoly s úložným prostorem.

Pořídili jste si kancelářský nábytek či dokonce jejich samotné velké sestavy? Pokud ale i přesto potřebujete menší kousky nábytku, do kterých byste mohli jednoduše uložit své důležité dokumenty a mít je tak neustále po ruce, pak jsou kancelářské kontejnery tou ideální volbou, jelikož umožňují i jejich uzamčení, které navíc chrání proti krádeži.