Cena

Elegantní, nadčasové a velmi jedinečné barové židle naleznete pouze na našem e-shopu. Jejich vybrané materiály a tvary mají vliv na design a výsledkem jsou pak rafinované produkty do vašich kuchyní nebo jídelen. Existuje hned několik různých typů barových sedadel a opěradel, jako jsou ty dřevěné, kovové nebo čalouněné, které si můžete vybrat dle vašich požadavků, vkusu a jednotlivých preferencí. Naleznete zde také barové stoličky s chromovanou základnou a dřevěným sedátkem s opěradly a další jiné varianty. Nejběžnější formou, která je také velmi oblíbená u převážné většiny našich zákazníků jsou barové stoličky bez opěradel. Snadno zapadnou do kuchyňského ostrůvku a stanou se tak elegantním prvkem vašich domácností.

Zobrazeno 15 z 142 produktů

Které barové stoličky si vybrat?

Zatímco v minulosti byly barové stoličky vidět hlavně v komerčních zařízeních, dnes jsou vhodné téměř do všech místností vybavených barem či kuchyňským koutem. Pokud sháníte právě ty barové židle, které by nejvíce pasovali do vašich kuchyní a jídelen, pak máte na výběr širokou škálu jejich různých barev, materiálových provedení a také designů. Všechny naše dřevěné nebo kovové barové stoličky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití a vy si tak budete moci vychutnávat své oblíbené koktejly i v pohodlí vaší terasy. Neomezujte se na nákup jednoduchých jídelních židlí a ozvláštněte vaši domácnost i barovými stoly či sety.

Hledáte elegantní a kvalitní alternativu k čalouněným jídelním židlím? Barové stoličky jsou pak ideálním kouskem do vašich kuchyní či jídelen, jelikož nezabírají tolik místa, a navíc je můžete velmi snadno kombinovat i s masivními jídelními lavicemi nebo příborníky.

Ačkoliv barové židle stále nejsou kusem nábytku, který by byl běžnou součástí kuchyní a jídelen, většina lidí postupně začíná objevovat, jak stylové a elegantní barové stoličky jsou. Na výběr máte barové židle s opěradly nebo bez v dekoru umělé kůže, dřeva nebo nerezu.