Cena

Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit svou kuchyň a dodat ji trochu moderního a nadčasového nádechu, pak se vám barové sety do jakéhokoliv rohu ve vaší domácnosti budou nesmírně hodit. Sady barového nábytku se obvykle skládají ze dvou prvků, a to ze samotných dřevěných nebo kovových sedátek a také kvalitních podlouhlých stolů. Ať už máte moderní, rustikální nebo klasicky zařízené jídelny, pak jste do této kategorie zavítali rozhodně správně. Barové sety jsou tedy vhodné do kterékoliv domácnosti, bez ohledu na to, zda se jedná o rodinu s dětmi nebo mladý pár. Kromě toho mohou tyto vysoké židle a stoly plnit pouze i estetickou funkci, stejně jako je můžete použít i k práci.

Zobrazeno 2 z 2 produktů

Sconto Barová sestava GAUR -25%

Sconto Barová sestava GAUR

2 999 Kč 3 999 Kč

Z jakých materiálů jsou vaše barové sety vyrobeny?

Nemáte až tak příliš velkou domácnost a tento problém vás každý den neustále trápí? Nebojte, nemusíte se z těchto důvodu ihned stěhovat do většího. Máme pro vás elegantní řešení, kterému omezený prostor v kuchyni nebo jídelně rozhodně nevadí. Nabídky barových setů obsahují obvykle dva pohodlná sedátka a jeden vysoký stůl. Na výběr máte sady dřevěné, kovové ale i ty doplněné o sklo, chrom, textil nebo jiné materiály. Preferujete u kuchyňského nábytku spíše kvalitu před praktičností? Pak pro vás máme i celodřevěné sety, které vám zajistí dokonalé pohodlí při konzumování jídla ale i odpočinku. Dolaďte svůj interiér i ostatními kousky, jako jsou křesla nebo konferenční stolky z naší nabídky.

Všechny naše barové soupravy vám dokonale pomohou překvapit vaši rodinu a hosty s čerstvým občerstvením a chlazenými nápoji. Můžete vybírat ze stoliček s dřevěnými nebo kovovými nohami či dokonce ty s opěradly pro pohodlné posezení. Mnoho barových stolů je vhodných i pro venkovní použití.

Také vám často u klasických kulatých nebo oválných jídelních stolů chybí nějaký odkládací prostor, kde byste mohli mít uschovány vaše vidličky, příbory nebo ostatní kuchyňské potřebné kousky? S barovými stoly a židličkami už takový problém mít rozhodně nebudete, jelikož mnoho stolů disponuje zásuvkami či poličkami navíc.